Regulamin strony
Dodane przez Administrator dnia Kwiecień 27 2012 22:16:38
Witaj na naszej stronie internetowej! Przed zamieszczeniem czegokolwiek na galerii prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.


1. Galeria przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla pojazdów zarejestrowanych na polskich, czarnych tablicach rejestracyjnych.


2. Umieszczamy tylko fotografie własnego autorstwa, chyba że ich autor zezwolił na publikację. Wtedy umieszczamy jego nick lub imię i nazwisko w opisie do fotografii - np. „Zdjęcie autorstwa ...” lub „Zdjęcie autorstwa osoby posługującej się nickiem @...”.


3. Wymagany rozmiar zdjęć to 800x600 z tolerancją +/- 100 pikseli.
a) zdjęcia mogą być wykonane zarówno telefonem komórkowym, jak i aparatem fotograficznym, ważne aby "było coś widać". Liczy się pasja, nie sprzęt.
b) staramy się zamieszczać fotografie na których widać co najmniej 1/2 pojazdu, a tablice rejestracyjne są czytelne.


4. Zdjęcia dodajemy poprzez "Dodaj zdjęcie".
a) w polu "Tytuł" wpisujemy markę, model (w miarę możliwości generację, ale nie jest to wymagane) oraz numery rejestracyjne pojazdu oddzielając je przecinkiem - np. Audi 80 B3, WWX 0020. Jeżeli na fotografii uwiecznione zostało więcej pojazdów pasujących do tematyki galerii, to w polu "Tytuł" wypisujemy je wszystkie oddzielając poszczególne znakiem "+" - np. Daewoo Lanos, WWW 9998 + Rover 75, WWW 9999.
b) jeżeli posiadamy więcej zdjęć pojazdu, to w polu "Opis" dodajemy link wg. schematu ...


BONUS:


[url]TWÓJ LINK[/url]


... gdzie TWÓJ LINK to bezpośredni link do fotografii.


Natomiast, jeżeli nie chcemy dodawać opisu oraz nie posiadamy dodatkowej ilości zdjęć to w polu „Opis” umieszczamy kropkę – „.”. Jest to wymagane przez skrypt strony.
c) w polu "Zdjęcie" oraz "Miniaturka" wklejamy ten sam, bezpośredni link do pełnego zdjęcia.


5. Zdjęcia wymagają akceptacji administratora witryny. Czasami może się zdarzyć, że zdjęć przeznaczonych do akceptacji będzie naprawdę dużo. Wtedy zostaną one rozdzielone na kilka części, a każda zamieszczona zostanie innego dnia. Jeżeli wrzuciłeś fotografię zgodnie z regulaminem to zostanie ona na pewno prędzej, czy później zamieszczona na stronie.